Jak odpowiesz?

 

Czy dalej myślisz, że Twój udział w marszach protestu, pikietach, akcjach zbierania podpisów itp. przyniesie jakikolwiek efekt w postaci ustępstw skruszonych, rządzących liberałów?

 

 

 

Czy dalej myślisz, że Marek Jurek, Zbigniew Ziobro, Jarosław Kaczyński czy też ja, Krzysztof Litwinowicz, zbudują Tobie i Twojej rodzinie dobrobyt bez Twojego zaangażowania i Twojej współpracy?

 

 

 

Czy dalej myślisz, że Prawica Rzeczypospolitej może zmienić Polskę, stworzyć rząd i opracować program bez Twojej pomocy i obecności?

 

 

 

Czy dalej myślisz, że katolik nie ma obowiązku angażowania się w działalność polityczną?

 

 

 

Czy dalej myślisz, że należy zajmować się wyłącznie swoimi dziećmi, swoją pracą i swoją działką?

 

 

 

Czy dalej myślisz, że bez osobistego zaangażowania solidarnych, zorganizowanych rzesz Polaków w działania zbrojne i polityczne w przeszłości, Polska widniałaby dziś na mapie Europy?

 

 

 

Czy dalej myślisz, że Polska Twoich marzeń, Polska Twoich szczęśliwych dzieci kiedykolwiek zaistnieje bez Twojego osobistego zaangażowania w działalność polityczną?

 

 

 

Czy dalej myślisz, że jest uczciwe z Twojej strony przerzucanie całego ciężaru walki o Polskę na barki nielicznych?

 

 

 

Czy dalej myślisz, że bez Twojego zaangażowania w Prawicy Rzeczypospolitej, lub innej prawicowej partii, ktoś uchroni naszą Ojczyznę przed GMO, magazynowaniem CO2 pod ziemią, przed katastrofą demograficzną, bezrobociem, demoralizacją, upadkiem edukacji?

 

 

 

Czy wiesz, ilu łez i cierpień ludzi wyrzucanych z mieszkań, zwalnianych z pracy, zmuszanych do emigracji za chlebem, niesprawiedliwie osądzanych i więzionych, pomawianych w mediach, ilu ofiar polskich żołnierzy ginących w czasie wojen w Iraku, Afganistanie, ile deprawacji dzieci dałoby się uniknąć, gdybyś Ty wcześniej został członkiem polskiej, chrześcijańskiej partii politycznej?

 

 

 

Jak odpowiesz błogosławionemu Janowi Pawłowi II, gdy w czasie spotkania w niebie zapyta Cię, co uczyniłeś z Jego apelem o powszechne zaangażowanie ludzi wierzących w działalność polityczną?

 

 

 

 

 

Każdy z nas w dzisiejszym świecie, jeżeli tylko chce, ma pełen dostęp do informacji, ma też nieograniczone możliwości, aby posiadane informacje przekazywać innym. Niepotrzebne są nam obce media, media możemy w najprostszy i najtańszy sposób kreować sami.

 

Każdy z nas, jeżeli tylko chce, może korzystać z nieograniczonej formacji.

 

Mając wystarczające informacje, mając formację – powinnością naszą jest przystąpienie do akcji, do działania.

 

 

 

Każdy dzień, każda złotówka poświęcone innym działaniom, niż budowanie struktur organizacyjnych chrześcijańsko – narodowej prawicy, niż budowanie programu, niż przygotowania zmian w polityce gospodarczej, finansowej, społecznej - to dzień, to złotówka ukradzione Ojczyźnie i własnej rodzinie.

 

 

 

Zrób to, wykonaj pierwszy krok z pięciu. Zostań członkiem lub aktywnym współpracownikiem Prawicy Rzeczypospolitej lub innej prawicowej partii. Nie czekaj do jutra, bo jutro może już nie nastąpić.

 

 

 

Czy stać Cię na 5 kroków, czy tylko na jeden?

 

 

 

Jest to więc wyzwanie dla Ciebie.

 

 

 

 

 

Krzysztof Litwinowicz

 

 

 

 

 

Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego

 

Prawicy Rzeczypospolitej

 

Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookie przez serwis.
Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia