Wybory do Rady Miejskiej Łodzi

Okręg 5 | Miejsce: 2

Paweł Adamiak

informatyk, programista, właściciel firmy informatycznej, przewodniczący Łódzkiego Koła Związku Dużych Rodzin 3+, wolontariusz Fundacji Pro - prawo do życia, członek Prawicy Rzeczypospolitej

Paweł Adamiak

informatyk, programista, właściciel firmy informatycznej, przewodniczący Łódzkiego Koła Związku Dużych Rodzin 3+, wolontariusz Fundacji Pro - prawo do życia, członek Prawicy Rzeczypospolitej

Jeszcze niedawno Łódź była drugim miastem w Polsce. Łódź nie może być miastem widmem, pełnym zniszczonych domów i ruin fabryk.

Pragnę by Łódź się rozwijała, była przyjazna, czysta i rozsądnie zarządzana.

Paweł Adamiak
Informatyk, programista, właściciel firmy informatycznej. Projektuje aplikacje webowe, sklepy i portale internetowe. Informatyka to, dla niego, nie tylko zawód i biznes, ale również pasja życiowa.
    Rodowity łodzianin, lokalny patriota. Chce wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe w pracy radnego dla dobra Łodzi, miasta, w którym się urodził i mieszka.

    Działalność społeczna:
    - kilkuletni wolontariat w świetlicy środowiskowej przy Duszpasterstwie Akademickim "Piątka"
    - przewodniczący Łódzkiego Koła Związku Dużych Rodzin 3+
    - wolontariusz Fundacji Pro - prawo do życia
    - członek Prawicy Rzeczypospolitej
    - walka z cenzurą w internecie (tzw. ACTA 2)
    Prywatnie: szczęśliwy mąż i ojciec piątki dzieci.

Łódź dla mieszkańców

Mieszkańcy potrzebują zadbanych chodników, dobrej nawierzchni na drogach, sprawnego oświetlenia ulicznego. Szkoły potrzebują remontu. Biblioteki nowych książek. W szpitalach miejskich brakuje sprzętu.

Łódź dla rodzin

Należy utworzyć fundusz budowy mieszkań komunalnych dla rodzin 3+. Łódzka Karta Dużej Rodziny powinna być połączona z ogólnopolską Kartą Dużej Rodziny. Rodzice dużych rodzin powinni być zwolnieni z opłat za parkowanie.

Łódź dla biznesu

Miasto żyje i rozwija się przede wszystkim z inwestycji małych i średnich firm. Przedsiębiorca potrzebuje przejezdnych dróg, dostępnych parkingów. Czas to pieniądz. Miasto musi dbać o pieniądze swoich mieszkańców.

Łódź dla kierowców

Parkingi budować, nie likwidować. Ulice poszerzać, nie zwężać. Drogi udrożnić. Niepotrzebne zakazy i nakazy usunąć.

Łódź dla pasażerów

Trasy tramwajów i autobusów powinny byc wyznaczane tak by pasażer szybko dojechał na miejsce. Przystanki w miejscach dogodnych dla pasażerów.

Łódź aglomeracją

Należy zadbać o połączenia z okolicznymi miejscowościami. Powinno się przywrócić historyczną linię tramwajową łączącą nasze miasto z Ozorkowem.

Łódź oszczędna

Celem pożyczek powinno być usprawnienie działania struktur miasta, tak by zmniejszać koszty życia i pracy łodzian.

Łódź wybuduje

Wyremontowane kamienice powinny być oddawane mieszkańcom, nie powinny być sprzedawane. Miasto powinno zainwestować w tanie budownictwo, można zaadoptować budynki pofabryczne na kamienice z tanimi mieszkaniami.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie plików cookie przez serwis.
Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia